Zamknij

Białorusinka oskarżona w Tajlandii o gwałt i prostytucję. Miała haka na Putina

Redakcja
06.04.2018 10:52
Nastia Rybka
fot. Instagram

Białoruska fotomodelka Nastia Rybka została oskarżona w Tajlandii o gwałt i prostytucję. Wcześniej oficjalnie ogłosiła, że ma dowody na ingerencję Kremla w amerykańskie wybory prezydenckie w 2016 roku.

Policjanci w tajskim kurorcie Pattaya dostali zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa przez białoruską fotomodelkę i jej partnera. Zostali oskarżeni o gwałt i organizowanie prostytucji.

Nastia Rybka aresztowana

Jak podaje „NY Times”, 22-letnia Nastia Rybka, której prawdziwe nazwisko to Anastazja Waszukiewicz, i Alexander Kiryław organizowali orgie z udziałem młodych Tajek i rosyjskich turystów, sprzedając nagrania w internecie. Lokalna policja poinformowała, że na razie parze postawione zostaną jedynie zarzuty wykonywania pracy w Tajlandii bez wymaganego zezwolenia.

Miała haka na Kreml?

O młodej Białorusince zrobiło się głośno, gdy będąc „modelką do towarzystwa”, na luksusowym jachcie w Norwegii nagrała z ukrycia najbogatszych oligarchów, m.in. Olega Dieripaska i rosyjskiego wicepremiera Siergieja Prichodźko, twierdząc że rozmawiali o wpływie Rosjan na wybory prezydenckie w 2016 r. w USA.

Zdjęcia 22-letniej Nastii Rybki z mediów społecznościowych:

RadioZET.pl/NY Times/Wprost/strz