Bójka na pokładzie samolotu. Pasażerka zrobiła striptiz [WIDEO]

Redakcja
31.08.2018 16:54
Bójka w samolocie z Londynu na Ibizę. Pasażerka zrobiła striptiz
fot. Unilad

Dantejskie sceny rozegrały się na pokładzie samolotu z Londynu na Ibizę. Kilku pasażerów wdało się w bójkę w powietrzu. Powodem była kobieta, która tańczyła i zrobiła striptiz w przejściu między siedzeniami.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podał brytyjski portal Unilad, do niecodziennej sytuacji doszło 2 sierpnia podczas lotu nr EZY2095 linii EasyJet z londyńskiego lotniska Luton na Ibizę.

Jedna z pasażerek piła alkohol z grupą mężczyzn. Według relacji pasażera feralnego lotu, kobieta przez cały czas była pijana, a nowo poznani stawiali jej kolejne drinki. Kobieta w pewnym momencie zaczęła tańczyć, pokazała piersi oraz zaczęła jeździć po korytarzu między fotelami wózkiem z prowiantem. 

Zobacz także

- Ona po prostu piła więcej i więcej podczas lotu. Kiedy podchodziliśmy do lądowania oczywiście trzeba zapiąć pasy, ale ona tego nie zrobiła - relacjonował pasażer Josh w rozmowie z portalem, który nagrał brutalne zajście w samolocie.

Pijaną pasażerkę starali się uspokoić jej znajomi, ale to nie przyniosło spodziewanego rezultatu. Kobieta zaczepiała pasażerów, co w rezultacie spowodowało bójkę. Na udostępnionym nagraniu widać, jak grupa osób awanturuje się oraz próbuje uspokoić sprawczynie całego zamieszania.

Zobacz także

Jak podała linia EasyJet, z powodu incydentu na pokładzie została poinformowana hiszpańska policja. Jednak nie wiadomo, czy krewkich pasażerów spotkały jakiekolwiek konsekwencje.

"Pomimo, że takie incydenty należą do rzadkości, traktujemy je bardzo poważnie i nie tolerujemy agresywnych lub groźnych zachowań na pokładzie i zawsze staramy się je wyjaśniać" - napisała linia lotnicza.

Zobacz także

RadioZET.pl/Unilad/PTD