Zamknij

15-latka dostała zawału i zmarła podczas seksu z 26-latkiem. Policja bada sprawę

03.08.2021 14:33
15-latka dostała zawału i zmarła podczas seksu z 26-latkiem. Policja bada sprawę
fot. Facebook

Brazylijska policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 15-letniej dziewczyny. Gabrielly Dickson z Sao Paulo miała dostać zawału serca i umrzeć podczas seksu z 26-letnim mężczyzną.

Gabrielly Dickson w niedzielę miała uprawiać seks z 26-latkiem w jego samochodzie, gdy nagle zemdlała. Jak podają brazylijskie media, mężczyzna przywiózł nastolatkę do szpitala w Cubatão w stanie Sao Paulo w Brazylii. Stwierdzono zatrzymanie krążenia, a o godzinie 1.20 czasu lokalnego 15-latkę uznano za zmarłą.

Nie żyje 15-latka, która uprawiała seks z 26-letnim mężczyzną. Policja bada sprawę

Zdaniem służb, które cytują słowa 26-latka, usta i skóra Gabrielly Dickson nagle zbladły, a jej ręce wykrzywiły się do tyłu. W Brazylii wiek przyzwolenia, czyli granica, od której mówi się o obopólnej zgodzie na seks, wynosi 14 lat. Zatem mężczyzna, który odbył stosunek seksualny z Gabrielly, nie został oskarżony o żadne przestępstwo.

Sprawa nadal jest badana przez policję. W drogach rodnych nastolatki znaleziono krew. Po tym, jak zaistniało podejrzenie, że dziewczyna mogła paść ofiarą przemocy, szpital odwiedziła żandarmeria wojskowa. Pielęgniarki wykluczyły jednak oznaki agresji fizycznej. Lekarz sądowy ma ujawnić oficjalną przyczynę śmierci Gabrielly w poniedziałek. "Poproszono o badania kryminalistyczne, a sprawa została zarejestrowana jako podejrzana śmierć przez komisariat policji w Cubatão" - czytamy w oświadczeniu ministerstwa tego miasta.

Według lokalnych mediów rodzina nastolatki nie miała pojęcia o jej związku ze starszym mężczyzną ani o tym, czy 15-latka cierpi na jakiekolwiek choroby. Na Facebooku Gabrielly, pod zdjęciem, które zaktualizowała zaledwie miesiąc temu, zaroiło się od kondolencji znajomych 15-latki. „Spoczywaj w pokoju księżniczko i życz siły bliskim, Gaby” – brzmi treść jednego z komentarzy. „Moje kondolencje dla bliskich przyjaciół. Niech Bóg pocieszy rodzinę, która straciła tego anioła” – dodała inna osoba.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

RadioZET.pl/news.com.au/Daily Mail/g1.globo.com