\' : \'extension/ezmultiupload/design/standard/override/templates/node/view/line_thumbnail.tpl\'))))' )); ?>
Zamknij

Przerażające odkrycie rodziny 37-letniej Brazylijki. Kobieta pochowana żywcem

Redakcja
19.02.2018 23:29
Przerażające odkrycie rodziny 37-letniej Brazylijki. Kobieta pochowana żywcem
fot. Twitter

Historia rodem z horroru wydarzyła się w brazylijskim Riachao das Neves. Według wstępnego śledztwa 37-latka została pochowana żywcem. Gdy po 11 dniach wykopano jej trumnę, ciało było jeszcze ciepłe.

Rosangela Almeida dos Santos zmarła 28 stycznia. Jako oficjalną przyczynę zgonu podano wstrząs septyczny. Jej ciało zostało pochowane na cmentarzu Senhora Santana w mieście Riachao das Neves, jednak po pogrzebie zaczęły dziać się niepokojące rzeczy. Z terenu cmentarza kilka osób usłyszało dziwne dźwięki.

Z cmentarza było słychać dziwne dźwięki

Bliscy zmarłej niedawno kobiety postanowili, że odkopią jej ciało. Myśl, że z cmentarza dochodzą dźwięki, nie dawała im spokoju. Gdy udało im się wydostać trumnę, ku przerażeniu wszystkich zorientowali się, że gwoździe w trumnie są poluzowane, a wewnątrz ciało jest jeszcze ciepłe. 

Świeże rany na rękach i twarzy

Na ciele zmarłej 37-latki widać było rany przedramion i czoła pozwalające sugerować, że zadała je sobie sama. W dniu pogrzebu ran nie było — twierdzą świadkowie. Rodzina dos Santos odpowie teraz za zbezczeszczenie zwłok.

Nagranie momentu otwarcia trumny:

Materiał o sprawie w lokalnej telewizji:

RadioZET.pl/thesun.co.uk/strz