Zamknij

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem. Usłyszała wyrok

14.07.2019 15:10
Nauczycielka uprawiała seks z uczniem. Usłyszała wyrok
fot. The Sun

Brittany Zamora została skazana na 20 lat więzienia z dożywotnią karą w zawieszeniu. 28-letnia nauczycielka z Arizony przyznała się do uprawiania seksu z 13-latkiem w klasie lekcyjnej. W trakcie procesu przyznała, że popełniła błąd i żałuje.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Kobieta została aresztowana w 2018 roku. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak matka 13-letniego chłopca znalazła w jego telefonie cały szereg wiadomości od nauczycielki. Pisała m.in., że „jest się dla niej coraz bardziej seksowny” czy że „chce go bez ograniczeń każdego dnia”. 

Zobacz także

Kobieta przyznała, że do kontaktów seksualnych z uczniem dochodziło na tyłach klasy, kiedy reszta nastolatków oglądała film edukacyjny.

W trakcie procesu Brittany Zamora stwierdziła, że żałuje tego, co miało miejsce. – Żyłam szanując i starając się przestrzegać każdego prawa. Nie jestem zagrożeniem dla społeczeństwa – podkreśliła. Dodała, że chciałaby iść na terapię i zacząć nowy rozdział w życiu.

Zobacz także

– To nie odbywało się pomiędzy Zamorą a dzieckiem, a między Zamorą a nastolatkiem – przekonywała po wyroku adwokat Zamory Belen Olmeda Guerra.

Kobieta została skazana na 20 lat więzienia z dożywotnią karą w zawieszeniu.

RadioZET.pl/TheSun