Zamknij

Nauczycielka oskarżona o seks z uczniem. Wpadła przez erotyczne esemesy

06.10.2021 13:35

31-letnia nauczycielka Brittiny Lopez-Murray jest oskarżona o wielokrotne współżycie seksualne z 14-latkiem. Sprawa wyszła na jaw, gdy siostra znalazła w telefonie erotyczne wiadomości od kobiety. 31-latka została zwolniona ze szkoły i trafiła do aresztu.

Brittiny Lopez-Murray
fot. Miami Dade Corrections and Rehabilitation

Brittiny Lopez-Murray prowadziła zajęcia z teatru w szkole ponadpodstawowej Hialeah Middle na Florydzie. 31-letnia nauczycielka została w poniedziałek aresztowana pod zarzutem utrzymywania intymnych kontaktów z 14-latkiem.

Brittiny Lopez-Murray odpowie za współżycie seksualne z dzieckiem

Jak donosi Miami Herald, 31-latka wysłała w sierpniu sms do nastolatka, w którym wyznała mu swoje uczucia. Później według śledczych wielokrotnie uprawiała z nim seks. Do zbliżeń dochodziło w samochodzie, gdy nauczycielka odbierała 14-latka z treningów koszykówki.

Sprawa wyszła na jaw, gdy siostra chłopca znalazła w jego telefonie erotyczne wiadomości, w których 31-latka i jej brat dzielili się wrażeniami po stosunkach. W smartfonie były też zapisane nagie zdjęcia nauczycielki. Siostra 14-latka przekazała wszystko ojcu, który powiadomił policję.

Lopez-Murray została aresztowana. 31-letnia kobieta odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej, molestowanie i współżycie seksualne z dzieckiem. Prawnik kobiety przekazał mediom, że jego klientka jest niewinna, dopóki nie zostanie skazana. – Mamy nadzieję, że wszyscy wykażą się cierpliwością i nie będą się spieszyć z osądem, by uszanować prywatność rodziny – stwierdził.

Nauczycielka została zwolniona

Władze oświatowe hrabstwa Miami-Dade przekazały, że kobieta zostanie zwolniona. „Jesteśmy zasmuceni i rozczarowani tymi poważnymi zarzutami” – napisano w oświadczeniu. Podkreślono, że wszyscy pracownicy w szkole przechodzą szkolenie i mają obowiązek przestrzegać zasad etycznych określonych przez hrabstwo. „Niestety pomimo naszych wysiłków, zachowania niektórych osób są sprzeczne z oczekiwaniami” – czytamy w oświadczeniu Miami-Dade County Public Schools.

Brittiny Lopez-Murray pracowała w szkole Hialeah Middle przez cztery lata. W 2017 roku otrzymała nagrodę dla najlepszego początkującego nauczyciela.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/New York Post/Miami Herald/Polsat News/oprac. AK