Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Brutalne morderstwo 18-latki. Poćwiartowane ciało w dwóch walizkach w centrum miasta

13.02.2018 15:02
xxx wiadomosci

Całe Włochy żyją brutalnym morderstwem 18-letniej Pameli Mastropietro. Poćwiartowane ciało pochodzącej z Rzymu nastolatki znaleziono w dwóch walizkach w pobliżu centrum miasta Macerata. Prokuratura ujawniła niedawno wstrząsające okoliczności śledztwa.

Brutalne morderstwo 18-latki. Poćwiartowane ciało w dwóch walizkach w centrum miasta fot. Twitter

Ciało Pameli Mastropietro znaleziono 31 stycznia. Głównymi podejrzanymi o morderstwo i próbę ukrycia zwłok są czterej Nigeryjczycy handlujący na co dzień narkotykami. Włoskie służby zatrzymały już Desmonda Lucky, Awelima Lucky i Innocenta Oseghale. Pierwszy z nich miał sprzedać nastolatce heroinę.

Potworna zbrodnia we Włoszech

Według wstępnych ustaleń Desmond sprzedał uzależnionej od heroiny 18-latce narkotyk, po czym w czwórkę udali się do mieszkania jednego z nich. Tam miało dojść do zbiorowego gwałtu i morderstwa. Po wszystkim napastnicy poćwiartowali jej ciało na 20 kawałków i zaczęli myć wybielaczem do tkanin — informuje „Il  Messaggero”.

Śledztwo zakończone

Prokurator Giovanni Giorgio poinformował, że trzej Afrykańczycy przez 6 godzin po morderstwie mieli wyłączone telefony. Następnie włączyli je i pomiędzy godz. 18 a 19 kontaktowali się ze sobą — jak twierdzi prokuratura — po to, aby ustalić, co zrobić z ciałem. Zatrzymani odpowiedzą przed sądem za gwałt, morderstwo i zbezczeszczenie zwłok. Prokuratura śledztwo uznała już za zamknięte. Oskarżeni czekają w areszcie na proces.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku.

Zdjęcia Pameli Mastropietro i jednego z oskarżonych:

RadioZET.pl/Il  Messaggero/strz

Oceń