Zamknij

Brutalne morderstwo ciężarnej 23-letniej piosenkarki. NOWE FAKTY

Redakcja
18.09.2017 21:57
Brutalne morderstwo ciężarnej 23-letniej piosenkarki. NOWE FAKTY
fot. Youtube

Wstrząsająca zbrodnia we Francji. 13 września br. początkująca piosenkarka Mélodie Massé została zgwałcona i zamordowana w domu swojej matki w Ustaritz. Policjanci zdradzili, że na ciele 23-latki stwierdzono ślady dotkliwego pobicia.

Tą zbrodnią żyje cała Francja. Na ciało Mélodie Massé natknął się jej mąż. Śledczy zdradzili, że zwłoki młodej kobiety miały skrępowane ręce i nogi, a na głowie zawiązana była opaska. – To wyjątkowo odrażający czyn – mówił jeden z policjantów, podkreślając, że jest to „morderstwo ze szczególnym okrucieństwem”.

Była w 8 miesiącu ciąży

Młoda kobieta była w ósmym miesiącu ciąży. Przyjechała do domu swojej matki w Pirenejach Atlantyckich, gdzie planowała spędzić ostatnie tygodnie przed urodzeniem dziecka. Tam – według ustaleń śledczych – włamał się 38-letni bezdomny, który zostawił po sobie ślady DNA. Te śledczy dopasowali do śladów, które były już w kartotekach i mężczyznę bez większego problemu udało się namierzyć i zatrzymać. Grozi mu dożywotnia odsiadka w więzieniu.

Zobacz także

Mąż trafił na ciało

Mąż Mélodie Massé wciąż przebywa w szpitalu pod opieką psychologów. Mężczyzna jest aktorem. W przeszłości był też kandydatem do jednego z francuskich reality show ("10 couples parfaits" (10 doskonałych par - red.).

Studiowała pielęgniarstwo w Bordeaux

23-latka była studentką pielęgniarstwa i na co dzień mieszkała z mężem w Bordeaux, jednak marzyła o karierze wokalistki. Opinia publiczna nie może pogodzić się z bestialską zbrodnią dokonaną na młodej kobiecie.

RadioZET.pl/Sudouest.fr/strz