Zamknij

Brytyjki pobiły policjanta w Dubaju i obraziły arabskie kobiety. Grozi im więzienie

Redakcja
26.04.2018 12:07
Siostry Sasha i Alena Parker
fot. Instagram

Nawet na trzy lata mogą trafić do więzienia dwie brytyjskie prawniczki, które wdały się w kłótnię z policjantem i obraziły w jego obecności arabskie kobiety. Na niekorzyść sióstr działa fakt, że w momencie awantury były pijane.

Brytyjki pracujące na co dzień w dubajskiej kancelarii Al Safar & Partners zostały oskarżone o napaść na policjanta. Jak donosi „The Sun”, siostry Parker, będąc pod wpływem alkoholu, rzuciły się na funkcjonariusza. Jednym z zarzutów jest też „obraza arabskich kobiet”.

Prawniczki napadły na policjanta

Zdarzenie z kwietnia ubiegłego roku ciągnie się za prawniczkami cały czas. Mogą usłyszeć wyrok bez zawieszenia. — Wysłany na miejsce patrol natknął się na dwie odurzone brytyjskie prawniczki, które zachowywały się w sposób skandaliczny — czytamy w raporcie.

Prawo w Emiratach

— Nagle mnie zaatakowały, zupełnie nie wiem dlaczego. Napadły na mnie i popchnęły na ziemię. Upadłam, raniąc głowę i łokieć. Kiedy były odprowadzane na badanie alkomatem, rzucały w moją stronę obelgi i przeklinały arabskie kobiety. Jedna z nich podrapała moją rękę paznokciami — zeznawała napadnięta kobieta.

Zdjęcia sióstr z mediów społecznościowych:

RadioZET.pl/TheSun/Wprost/strz