Zamknij

Mała Nikol pobita przez położną. Kobieta szarpała i uderzała noworodka [WIDEO]

Redakcja
08.07.2018 11:59
Mała Nikol pobita przez położną. Kobieta szarpała i uderzała noworodka [WIDEO]
fot. Youtube screen

Skandaliczne zachowanie położnej zarejestrowały kamery jednego z bułgarskich szpitali. Kobieta szarpała i uderzała noworodka pięścią. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

O sprawie pisze portal Fakt24.pl powołując się na zagraniczne media. Do brutalnego pobicia noworodka doszło 18 kwietnia 2015 roku w szpitalu w Sofii. Mała Nikol przyszła na świat zaledwie 4 dni wcześniej. Dziecko, które powinno być otoczone szczególną opieką, przeżyło piekło. 

Na opublikowanym w sieci nagraniu widać, jak położna szarpie noworodka i bije go po całym ciele. Z ustaleń śledczych wynika, że Nikol doznała poważnych obrażeń po uderzeniach pięściami i butelką. 

Nagranie ze szpitala w Sofii: 

Po ujawnieniu szokującego nagrania kobieta została zatrzymana przez policję. Sprawa pobicia małej Nikol trafiła do sądu. Położna tłumaczyła się, że dziewczynka płakała i budziła inne dzieci. Sędzia skazał kobietę na 18 lat więzienia. Okazuje się, że bułgarska położna nie trafiła za kraty. Kobieta przebywa w areszcie domowym, gdzie opiekuje się dwójką dzieci i starszymi rodzicami. 

Zobacz także

Decyzja sądu nie satysfakcjonuje rodziców dziewczynki, którzy domagali się dla kobiety dożywocia. Ich córka ma problem zdrowotne i cierpi na epilepsję.

RadioZET.pl/Fakt24/DG