Zamknij

Skandal na balu maturalnym. Nauczycielka rozbierała ucznia [WIDEO]

Redakcja
03.06.2018 20:01
Skandal na balu maturalnym. Nauczycielka rozbierała ucznia [WIDEO]
fot. YouTube screen

Skandal na balu maturalnym w jednej z bułgarskich szkół średnich. Nauczycielka postanowiła w niewybredny sposób świętować z przyszłymi maturzystami zbliżające się egzaminy dojrzałości. Pedagog, która powinna być przykładem dla młodzieży, zatańczyła z uczniem taniec erotyczny.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Bal maturalny odbywa się w przybliżeniu sto dni przed rozpoczynającymi się w maju maturami. W studniówce biorą udział uczniowie klas maturalnych z osobami towarzyszącymi oraz z zaproszonymi przez nich nauczycielami, którzy uczyli ich przez okres szkoły średniej. 

Jedna z nauczycielek pracujących w bułgarskiej szkole średniej zapamięta tegoroczny bal maturalny do końca życia. Wszystko za sprawą nagrania, które trafiło do mediów społecznościowych i wywołało oburzenie. 

Zobacz także

Jak widać na filmiku zamieszczonym w serwisie YouTube, nauczycielka weszła na parkiet i zaczęła tańczyć z jednym z maturzystów. Kobieta postanowiła pomóc maturzyście w... striptizie, m.in.: zdejmowała mu spodnie. 

Nagranie trafiło do dyrektora szkoły, który na prośbę rodziców wyjaśnia sprawę niestosownego zachowania nauczycielki. Kobieta po obejrzeniu filmiku zwolniła się z pracy. Część maturzystów stanęła murem za swoją nauczycielką.

RadioZET.pl/DG