Zamknij

Żona Chestera Benningtona przerwała milczenie. Mocne i wzruszające oświadczenie

Redakcja
29.07.2017 09:29
Żona Chestera Benningtona przerwała milczenie. Mocne i wzruszające oświadczenie
fot. screen/Instagram

Talinda Bennington, wdowa po Chesterze Benningntonie przerwała milczenie i wydała mocne oświadczenie. Oto, co napisała. 

Chester Bennington poślubił Talindę Ann Bentley 31 grudnia 2005 roku. Wcześniej przez dziewięć lat był w związku małżeńskim z Samanthą Bennington. Talinda była jego drugą żoną. Wtedy na świat przyszła trójka najmłodszych dzieci wokalisty – 11-letni dziś Tyler i 6-letnie bliźniaczki Lilly i Lilę.

Zobacz także

Samobójcza śmierć 41-letniego wokalisty zespołu Linkin Park wstrząsnęła całym światem muzyki. Członkowie zespołu Linkin Park wydali oficjalne oświadczenie, w którym oddali hold swojemu koledze. Wczoraj, po ośmiu dniach od śmierci Chestera milczenie przerwała jego żona.

„Tydzień temu ja straciłam swoją bratnią duszę, a moje dzieci straciły swojego bohatera – ich tatusia. Mieliśmy życie jak z bajki, które teraz zmieniło się w coś chorego. Szekspirowska tragedia. Jak mam ruszyć dalej? Jak mam poskładać swoją rozbitą duszę? Jedyna odpowiedź, jaka mi się nasuwa, to wychowując nasze dzieci z taką ilością miłości, jaka mi jeszcze pozostała” - pisze Talinda. 

,,Chcę, by społeczeństwo i fani na całym świecie wiedzieli, że wciąż czujemy twoją miłość. Ale czujemy również stratę. Moje dzieci są takie małe i właśnie straciły ojca. Wiem, że wy wszyscy zadbacie o to, by pamięć o nim wciąż żyła” - zwróciła się do fanów. 

,,Był promienną, kochającą duszą o głosie anioła. Teraz, już bez bólu, będzie śpiewał swoje piosenki w sercach nas wszystkich. Niech Bóg nam błogosławi i pomoże nam zwrócić się ku sobie, gdy jesteśmy w bólu. Chester chciałby, byśmy tak postępowali. Spoczywaj w pokoju, moja miłości” - napisała na zakończenie wzruszającego wpisu. 

RadioZET.pl/DG