Zamknij

Zakopał matkę żywcem w lesie. Uratowano ją po trzech dniach

08.05.2020 21:15
zakopał matkę żywcem
fot. Youtube.com/screen

Horror w północno-zachodnich Chinach. 57-letni zwyrodnialec Ma Mou zakopał swoją matkę żywcem w lesie. 79-latkę po trzech dniach odnalazła miejscowa policja.

Szokującą historię, którą wydarzyła się w Shaanxi, opisał portal dziennik "Metro". Zaginięcie 79-letniej Chinki zgłosiła na policji żona 57-latka.

Kobieta widziała, jak wieczorem Ma wyciągnął sparaliżowaną matkę z łóżka i posadził ją na wózku inwalidzkim. Nad ranem wrócił sam. Partnerce tłumaczył, że wsadził seniorkę do autobusu jadącego do Qingyang, żeby spotkała się z krewnymi.

Uwaga, drastyczne zdjęcia:

Zobacz także

Zakopał sparaliżowaną matkę żywcem

Kobieta niezwłocznie powiadomiła rodzinę i rozpoczęto poszukiwania 79-latki. W końcu o pomoc poproszono służby. Trzy dni po zaginięciu emerytki funkcjonariusze postanowili zaprosić na komisariat Ma. Wówczas na jaw wyszły szczegóły jego bestialskiego planu.

57-latek przyznał, że zawiózł matkę do pobliskiego lasu i wrzucił do wykopanej w ziemi dziury. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce wskazane przez 57-latka i zaczęli rozkopywać grób. W pewnym momencie usłyszeli szlochanie. Okazało się, że kobieta przeżyła trzy dni bez jedzenia i wody.

79-latka została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ma usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Policji tłumaczył, że próbował uciec od presji związanej z opieką nad matką, która nie była w stanie się sobą zająć.

Zobacz także

RadioZET.pl/Metro.co.uk/Global Times