Zamknij

Awantura na weselu. Na salę wtargnęła była dziewczyna pana młodego

Redakcja
09.04.2019 22:55
Awantura na weselu. Na salę wtargnęła była dziewczyna pana młodego
fot. AIO

Niecodzienne sceny miały miejsce na chińskim weselu. W pewnym momencie na sali niespodziewanie zjawiła się była partnerka pana młodego. Kobieta ubrana była w… suknię ślubną i najwyraźniej nie zamierzała przyjąć do wiadomości, że jej ukochany poślubił kogoś innego. Cały incydent zarejestrowały kamery.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Na nagraniu widać, jak w pewnym momencie na sali weselnej zjawia się tajemnicza kobieta ubrana w suknię ślubną. Nie jest to jednak panna młoda.

Zobacz także

Kobieta chwyta za rękę pana młodego, próbując go do siebie przyciągnąć. Po chwili pada przed nim na kolana. Sytuacja staje się coraz bardziej niezręczna. Kobieta siedzi na podłodze i łkając, prosi mężczyznę, aby ten nie odchodził.

– Mamy tu nieoczekiwaną sytuację. Być może tak naprawdę wygląda miłość – mówi wodzirej, starając się nieco uspokoić atmosferę. Wyraźnie poirytowana niecodzienną sceną panna młoda, ma dość i opuszcza salę.

Zobacz także

Tajemniczą kobietą okazała się była partnerka pana młodego. Jak pisze „Daily Mail”, para rozstała się ze względu na różnice charakterów.

RadioZET.pl/DailyMail