Zamknij

Dramatyczne sceny w galerii handlowej. Zrzucił dziewczynkę z 3. piętra, potem sam skoczył [WIDEO]

Redakcja
29.01.2019 18:08
Chiny
fot. You Tube screen

Dramatyczne sceny rozegrały się w jednej z chińskich galerii handlowych. 36-letni mężczyzna najpierw wyrzucił przez barierkę kilkuletnią dziewczynkę, a następnie sam skoczył. Oboje przeżyli, a nagranie z tego zdarzenia trafiło już do internetu. 

Do zdarzenia doszło w jednym z centrów handlowych w prowincji Guangdong w południowych Chinach. 36-latek najpierw chwycił kilkuletnią dziewczynkę i wyrzucił ją przez barierkę z trzeciego piętra, a następnie sam skoczył w dół (balustrada wisiała kilkanaście metrów nad ziemią):

Oboje na szczęście przeżyli, choć nie uniknęli obrażeń. Dziecko z urazem głowy i pośladków trafiło do szpitala. Mężczyzna ma z kolei połamane kości, ale on trafił już pod kuratelę policji, która wyjaśnia właśnie motywy jego działania. Okazuje się, że kilka minut nerwowym ruchem chodził po korytarzu galerii.

Zobacz także

"Sam mężczyzna tłumaczył funkcjonariuszom, że chciał odebrać sobie życie, ponieważ zmusiła go do tego trudna sytuacja ekonomiczna. Wcześniej nie planował skrzywdzić dziecka, ale - jak zeznał - gdy zauważył, jak dziewczynka wychodzi z toalety, coś w nim pękło" - czytamy na Fakt24.pl. 

RadioZET.pl/Fakt24.pl/YouTube/MP