Zamknij

Stado dzikich świń rozszarpało 59-latkę. Brakowało fragmentów ciała

26.11.2019 15:16
dzikie świnie
fot. Shutterstock

Makabryczne odkrycie w Anahuac w Teksasie. Przed jednym z domów mieszkańcy znaleźli rozszarpane ciało 59-latki. Sekcja zwłok wykazała, że kobieta padła ofiarą ataku stada dzikich świń. - W ostatnich latach dzikie świnie praktycznie opanowały pastwiska i lasy w Chambers – mówi szeryf hrabstwa Hawthorne.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Christine Rollins pracowała jako opiekunka osób starszych. W niedzielę rano miała zajmować się starszym małżeństwem. Do pracy jednak nie dotarła. Nie poinformowała także nikogo, że tego dnia nie przybędzie.

Zobacz także

Zaniepokojona 84-latka, która oczekiwała na swoją opiekunkę, zdecydowała się wyjść z domu i rozejrzeć się po okolicy. Nie przypuszczała wówczas, że dokona przerażającego odkrycia. Przed jej domem leżało bowiem, rozszarpane ciało Christine Rollins.

ZOBACZ TAKŻE: Makabryczne odkrycie w żołądku rekina. Potwierdzają się najgorsze obawy

Sekcja zwłok wykazała, że kobieta padła ofiarą ataku stada dzikich świń. Na jej ciele znajdowało się mnóstwo śladów po ugryzieniach. Brakowało także niektórych jego fragmentów. Zwierzęta, które zaatakowały Rollins, mogły ważyć nawet 150 kg.

Zobacz także

Szeryf hrabstwa przekonuje, że w ostatnich latach dzikie świnie praktycznie opanowały pastwiska i lasy w Chambers. Nie pomagają nawet odstrzały. Zwierząt jest tam coraz więcej.

Szeryf twierdzi jednak, że ataki na ludzi to rzadkość. Prowadzone raporty wskazują, że w ostatnich latach zginęło w ten sposób sześć osób.

RadioZET.pl/ CBS News