Zamknij

Koszmar podczas pogrzebu znanego polityka. Ciało wypadło z trumny

10.11.2019 10:25
Ciało wypadło z trumny
fot. YouTube/ Screen

Nagła śmierć burmistrza peruwiańskiego miasteczka Tarma, wstrząsnęła lokalną społecznością. Na jego pogrzebie pojawiło się ponad 3000 osób. Podczas opuszczania trumny do grobu, doszło jednak do fatalnej pomyłki grabarzy. Na oczach żałobników rozegrały się makabryczne sceny.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Tacuri Garcia, burmistrz peruwiańskiego miasteczka Tarma, zmarł w wieku 59 lat na zawał serca. Jego śmierć bardzo poruszyła mieszkańców miejscowości. Garcia był tam bowiem lubianym i popularnym politykiem.

Zobacz także

Po jego śmierci w miasteczku ogłoszono dwudniową żałobę, a na uroczystościach pogrzebowych pojawiło się ponad 3000 osób.

Kobieta zamarła, gdy zobaczyła to w wodzie. Upiorne nagranie trafiło do sieci

Wszyscy, którzy przybyli pożegnać zmarłego burmistrza, na długo zapamiętają makabryczne sceny jakie rozegrały się podczas składania jego trumny do grobu.

W momencie, gdy trumna była opuszczana za pomocą lin, ciało zmarłego wypadło z niej i wpadło do wykopanego grobu. Wśród zebranych osób wybuchła panika i krzyki. Jeden z uczestników pogrzebu nagrał całe zdarzenie, a przerażający film umieścił w mediach społecznościowych.

Makabryczne odkrycie w żołądku rekina. Potwierdzają się najgorsze obawy

Kilka chwil później grabarze włożyli ciało zmarłego go trumny, a uroczystość została dokończona.

RadioZET.pl/ DailyMail