Zamknij

Zaginęła 4-letnia Cleo. Ostatni raz była widziana na kempingu

18.10.2021 15:50
Cleo Smith
fot. Ellie Smith/Facebook

Policjanci poszukują 4-leniej Cleo Smith, która zaginęła na kempingu w zachodniej Australii. Dziewczynka była ostatni raz widziana w sobotę. Dotychczas nie trafiono na ślad dziecka.

Policja poinformowała, że dziewczynka ostatni raz była widziana około godziny 1.30 czasu lokalnego w sobotę. Znajdowała się w namiocie na kempingu Blowholes w Macleod w stanie Australia Zachodnia. Spała w czerwono-czarnym śpiworze.

W chwili zaginięcia Cleo miała na sobie różowy jednoczęściowy kombinezon z niebieskimi i żółtymi wzorkami. "Policja w Australii Zachodniej bada wszystkie możliwości” - podkreślono w komunikacie. 

Cleo Smith zaginęła. 4-latka ostatni raz była widziana w sobotę

Cleo ma około 110 cm wzrostu, piwne oczy i blond włosy. Jak podał serwis CNN.com, wiejska osada Macleod znajduje się między Oceanem Indyjskim a jeziorem Macleod, ponad 50 km na północ od miasta Carnarvon. 

Dziewczynka była na kempingu z rodzicami, którzy mieszkają w Carnarvon. Dobrze znają tę okolicę i często jeździli tutaj na kemping. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o zaginionej.

"Minęło ponad 24 godziny, odkąd ostatni raz widziałam błysk w oczach mojej małej dziewczynki" - napisała w sobotę na Facebooku Ellie Smith, matka Cleo. Dodała, że gdy obudziła się o 6 rano w namiocie, nie było już dziewczynki. Oddalenie się z namiotu określiła jako "bardzo dziwne" w przypadku Cleo. 

Inspektor miejscowej policji Jon Munday powiedział, że służby wykorzystują wszystkie siły do poszukiwania dziewczynki. - Zgłoszono brak śpiwora. Poza tym naprawdę nie mogę nic więcej ujawnić – powiedział Munday w rozmowie z 9 News. Dotychczasowe poszukiwania, również wybrzeża oceanicznego, nie przyniosły rezultatu.

RadioZET.pl/CNN.com