Zamknij

Uprawiała seks z chłopakami swoich córek. To 14- i 15-latek

05.11.2019 22:20
Uprawiała seks z chłopakami swoich córek. To 14- i 15-latek
fot. Daily Mail

Coral Lytle została skazana na cztery lata pozbawienia wolności za wykorzystywanie seksualne 14- i 15-latka. Nastolatkowie byli chłopakami jej córek. Kobieta tłumaczyła się, że jej zachowanie wynikało z niskiej samooceny.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Przestępstwo wyszło na jaw, gdy ojciec jednego z nastolatków, znalazł w telefonie syna nagie zdjęcia 42-letniej Coral Lytle. Kobieta uwiodła dwóch chłopców, 14- i 15-latka. Pikantne wiadomości i erotyczne zdjęcia wysyłała do jednego i drugiego.

Zobacz także

Nastolatkowie byli dobrze znani kobiecie, bo od dłuższego czasu byli związani z jej córkami. Coral Lytle przyjaźniła się także z rodzicami chłopców. Zdarzało się, że rodziny razem wyjeżdżały na wakacje.

- Twoje imię już zawsze będzie utożsamiane z przestępcą seksualnym i gwałcicielem, ponieważ właśnie to cię definiuje - powiedziała matka jednego z chłopców.

- Mój syn został zmanipulowany przez pedofilkę, która zmieniła jego życie na zawsze - stwierdził z kolei ojciec drugiego nastolatka.

Zobacz także

Coral Lytle została skazana na cztery lata więzienia. Podczas procesu przyznała się do 21 stawianych jej zarzutów. Po wyjściu z więzienia, zostanie wpisana do rejestru pedofilów.

Kobieta tłumaczyła się, że jej zachowanie wynikało z niskiej samooceny oraz traumy po śmierci siostry.

RadioZET.pl/ Daily Mail