Zamknij

5-letni chłopiec został zasztyletowany. Policja aresztowała jego babcię

28.01.2022 15:00
chłopiec został zasztyletowany
fot. West Midlands Police

Horror w brytyjskim Coventry. 5-letni David-Mario Lazar został zasztyletowany, a o zabójstwo podejrzewana jest jego 49-letnia babcia. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci była rana kłuta. Kobieta przebywa obecnie w placówce medycznej.

5-letni David-Mario Lazar nie żyje. Chłopiec został zasztyletowany w swoim domu w Coventry, a podejrzana o zabójstwo jest jego babcia. 49-letnia kobieta została aresztowana, ale policja nie udziela w tej sprawie szczegółowych informacji.

Angielskie media informują, że Elena Anghel regularnie opiekowała się wnukiem. Do zabójstwa także doszło w dniu, kiedy 49-latka zajmowała się dzieckiem w jego rodzinnym domu w Coventry. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci była rana kłuta.

Coventry. 5-letni chłopiec został zasztyletowany

W dniu tragedii Elena Anghel wybiegła z domu na ulicę prosząc ludzi o pomoc. Służby ratunkowe, które przybyły na miejsce, nie zdołały uratować życia dziecka.

Kobieta została aresztowana, ale obecnie przebywa w placówce medycznej zgodnie z przepisami ustawy o zdrowiu psychicznym. Policja apeluje do wszystkich, aby powstrzymać się od spekulacji i plotek i poczekać na wyniki śledztwa. Na okres działań służb, dom, w którym doszło do tragedii, został zamknięty.

"Nasi wyspecjalizowani funkcjonariusze wspierają rodziców chłopca. Nie możemy pojąć żalu, jaki muszą odczuwać. Nasze myśli są teraz z nimi" - przekazał Ronan Tyrer z policji w Coventry.

RadioZET.pl /West Midlands Police/ Sky News

C