Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Donald Trump obraża na Twitterze córkę Zbigniewa Brzezińskiego

30.06.2017 08:31
xxx wiadomosci

"Szalona Mika o niskim ilorazie inteligencji" - tak na swoim Twitterze Donald Trump ocenił Mikę Brzezinski, dziennikarkę amerykańskich mediów, a prywatnie córkę Zbigniewa Brzezińskiego. Nie oszczędził też jej partnera.

Donald Trump obraża na Twitterze córkę Zbigniewa Brzezińskiego fot. AP/East News

Chodzi o program "Morning Joe" emitowany w amerykańskiej telewizji MSNBC. Poranny talk show prowadzony jest przez Mikę Brzezinski oraz jej narzeczonego Joe Scarborougha. Donald Trump odniósł się do jednego z odcinków na swoim Twitterze. Najwyraźniej nie spodobał się mu na tyle, że postanowił poświęcić mu internetowy wpis. Zadeklarował też, że nigdy więcej już "Morning Joe" nie obejrzy.

Nie omieszkał też odnieść się bezpośrednio do prowadzących. Dziennikarkę i córkę Zbigniewa Brzezińskiego nazwał "szaloną Miką o niskim ilorazie inteligencji". Jej narzeczonego określił jako "Psycho Joe". 

Na tym nie koniec. Trump pisał też o "krwawiącej twarzy" Miki Brzezinski insynuując wykonanie przez nią liftingu.

Wszyscy czekali na odpowiedź dziennikarki. Mika Brzezinski pośrednio odpowiedziała Trumpowi na Twitterze. Zamieściła na swoim profilu zdjęcie pudełka płatków śniadaniowych z napisem na opakowaniu "Stworzone dla małych rączek". Można przypuszczać, że jest to przytyk w stronę prezydenta, którego kompleks małych dłoni był obiektem żartów podczas kampanii wyborczej.

RadioZET.pl/KM

Oceń