Zamknij

Donald Trump obraża na Twitterze córkę Zbigniewa Brzezińskiego

Redakcja
30.06.2017 08:31
Donald Trump obraża na Twitterze córkę Zbigniewa Brzezińskiego
fot. AP/East News

"Szalona Mika o niskim ilorazie inteligencji" - tak na swoim Twitterze Donald Trump ocenił Mikę Brzezinski, dziennikarkę amerykańskich mediów, a prywatnie córkę Zbigniewa Brzezińskiego. Nie oszczędził też jej partnera.

Chodzi o program "Morning Joe" emitowany w amerykańskiej telewizji MSNBC. Poranny talk show prowadzony jest przez Mikę Brzezinski oraz jej narzeczonego Joe Scarborougha. Donald Trump odniósł się do jednego z odcinków na swoim Twitterze. Najwyraźniej nie spodobał się mu na tyle, że postanowił poświęcić mu internetowy wpis. Zadeklarował też, że nigdy więcej już "Morning Joe" nie obejrzy.

Nie omieszkał też odnieść się bezpośrednio do prowadzących. Dziennikarkę i córkę Zbigniewa Brzezińskiego nazwał "szaloną Miką o niskim ilorazie inteligencji". Jej narzeczonego określił jako "Psycho Joe". 

Na tym nie koniec. Trump pisał też o "krwawiącej twarzy" Miki Brzezinski insynuując wykonanie przez nią liftingu.

Wszyscy czekali na odpowiedź dziennikarki. Mika Brzezinski pośrednio odpowiedziała Trumpowi na Twitterze. Zamieściła na swoim profilu zdjęcie pudełka płatków śniadaniowych z napisem na opakowaniu "Stworzone dla małych rączek". Można przypuszczać, że jest to przytyk w stronę prezydenta, którego kompleks małych dłoni był obiektem żartów podczas kampanii wyborczej.

RadioZET.pl/KM