Zamknij

Tajemnicze zaginięcie córki władcy Dubaju. Księżniczka Latifa nagrała film [WIDEO]

Redakcja
30.03.2018 11:11
Latifa Al Maktoum
fot. Youtube

Dramatyczne losy księżniczki Latify Al Maktoum. Córka władcy Dubaju Muhammada ibn Raszida Al Maktum próbowała uciec z państwa. Poinformowała światowe media, że rodzina więzi i torturuje ją za to, że wsparła rodzeństwo, które zbiegło z kraju.

Organizacja pozarządowa Detained in Dubai pomagająca ludziom, którzy mają problem z prawem w Dubaju, dostała informację, że 33-letnia księżniczka jest w niebezpieczeństwie. Młoda kobieta została znienawidzona przez swoją rodzinę po tym, jak udzieliła poparcia dla swojego rodzeństwa, które uciekło z emiratu.

Ucieczka z Dubaju

Założycielem Detained in Dubai jest Hervé Jaubert, były agent francuskiego wywiadu i autor książki „Uciec z Dubaju”. Dzięki jego pomocy księżniczka Latifa podjęła próbę ucieczki do USA. Na ich nieszczęście straż przybrzeżna zatrzymała ich w pobliżu Goa.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program.

Latifa Al Maktoum pierwszy raz uciec z Dubaju próbowała w wieku 16 lat. — Chciałam mieć swobodę w życiu i móc np. prowadzić samochód. W moim kraju czuję się jak w więzieniu — mówiła w jednym z wywiadów.

Ostatnie nagranie?

W sieci pojawiło się dramatyczne nagranie 33-letniej księżniczki, w której mówi, że to prawdopodobnie jej ostatni film i grozi jej niebezpieczeństwo. — Jeśli oglądasz ten film, oznacza to, że nie żyję albo znajduję się w bardzo złym położeniu — mówi, ujawniając po chwili, że jej biologiczną matką jest Algierka. Od czasu publikacji nagrania (11 marca br.) nie ma informacji o losie księżniczki.

RadioZET.pl/Escape from Dubai/strz