Zamknij

Modelka wyskoczyła z hotelowego okna. Historia przypomina śmierć Magdaleny Żuk

Redakcja
22.03.2018 11:07
Magdalena Żuk
fot. Facebook/Instagram

22-letnia Rosjanka wybrała się na egzotyczną wycieczkę do Dubaju. Pobyt w Zjednoczonych Emiratach Arabskich przypłaciła niemal życiem. Kobieta wyskoczyła z szóstego piętra hotelu. Cudem przeżyła, ale ma złamany kręgosłup.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Historia opisana przez zagraniczne media do złudzenia przypomina tragiczną śmierć 27-letniej Polki Magdaleny Żuk. Polka wyskoczyła z okna szpitala w egipskim kurorcie i zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Mimo że śledczy wykluczyli udział osób trzecich w jej śmierci, część osób nie wierzy w samobójczą śmierć kobiety. 

Zobacz także

Katia pochodząca z Irkucka przyjechała do Dubaju do pracy. Od zawsze marzyła o karierze modelki. 22-latka przeżyła upadek z szóstego piętra i opowiedziała, do czego doszło w jej hotelowym pokoju. Dziewczyna wyznała, że musiała uciekać przed agresywnym mężczyzną, który groził jej nożem, kazał się rozebrać i próbował zgwałcić. 

Kobiecie udało się wyrwać nóż napastnikowi i lekko go ranić. Następnie podbiegła do okna i wyskoczyła z szóstego piętra. Rosjanka doznała poważnych obrażeń, w tym złamania kręgosłupa.

Jak podają zagraniczne media, 22-latka jest już po dwóch operacjach. Jej stan jest ciężki. Napastnik został zatrzymany na lotnisku w Dubaju. Grozi mu 15 lat więzienia.

SPRAWA ŚMIERCI MAGDALENY ŻUK. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ: 

RadioZET.pl/Fakt/DG