Zamknij

Ludzka głowa znaleziona w spalonym samochodzie. Mieszkańcy są przerażeni

15.01.2020 22:44
dublin
fot. Daily Mail

Blady strach padł na mieszkańców dzielnicy Drumcondra na północy Dublina po tym, jak w odstępie kilku dni znaleziono tam odcięte ludzkie kończyny, a teraz głowę. Według policji, szczątki należą do nastolatka, uwikłanego w wojnę gangów narkotykowych.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

"Ludzka głowa została znaleziona w spalonym samochodzie przy Clonliffe Ave. Najprawdopodobniej ma to związek ze szczątkami ciała, znalezionymi w Coolock w poniedziałek w nocy. Nieoficjalnie wiadomo, że głowa nie uległa spaleniu" - napisał w mediach społecznościowych irlandzki reporter Padraig O'Reilly.

Zobacz także

Informacje te potwierdza miejscowa policja, która otrzymała wezwanie o pożarze auta ok. 1.30 w nocy. W środku znaleziono ludzką głowę.

Zobacz także

To kolejny taki przypadek w odstępie zaledwie kilku dni. W poniedziałek po godz. 22.00, spacerujące nastolatki znalazły sportową torbę, w której znajdowały się odcięte ramiona i noga. Według świadków, torba została wyrzucona z jadącego samochodu.

ludzkie szczątki dublin
fot. Daily Mail

Zobacz także

Według policji, szczątki mogą należeć do zaginionego nastolatka, uwikłanego w wojnę gangów narkotykowych. Wiadomo, że w ostatnim czasie otrzymywał on groźby.

Odnalezione szczątki trafiły do kostnicy, gdzie poddane zostaną szczegółowym badaniom.

RadioZET.pl/ Daily Mail