Zamknij

Dwie nauczycielki zgwałciły ucznia. Ofiar może być więcej

17.01.2020 21:55
seks z uczniem
fot. New York Post

Joyce Churchwell, nauczycielka jednego z liceów w miejscowości Tulusa w stanie Oklahoma, została oskarżona o gwałt na uczniu. W przestępstwie miała uczestniczyć również druga kobieta, także nauczycielka. Niewykluczone, że ofiar Churchwell może być więcej.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Joyce Churchwell była trenerką siatkówki w publicznym liceum Berryhill w miejscowości Tulusa w stanie Oklahoma. Jak ustalili śledczy, miała ona zaprosić do swojego domu jednego z uczniów, a następnie zmusić go do seksu. 18-latek zeznał, że we wszystkim uczestniczyła jeszcze druga kobieta, także nauczycielka.

Zobacz także

Churchwell wybrała moment, kiedy w domu nie było jej męża. Śledztwo wykazało jednak, że gdy doszło do gwałtu, w mieszkaniu przez cały czas przebywały jej dzieci.

Zobacz także

Kobieta została aresztowana 14 stycznia 2020 roku. Kiedy policja zjawiła się w jej domu, miała właśnie przygotowywać się do pobytu w więzieniu. Wyszła jednak z aresztu po wpłaceniu 5 tys. dolarów.

Zobacz także

Media nie wykluczają, że ofiar Joyce Churchwell może być więcej. W toku śledztwa miało bowiem wyjść na jaw, że kobieta wysyłała swoim uczniom pornograficzne treści za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz także

Szkoła Berryhill wyraziła "głębokie ubolewanie" z powodu całej sytuacji.

RadioZET.pl/ NY Post