Zamknij

Rodzinna tragedia. Troje dzieci znalezionych w zamrażarce

Redakcja
17.01.2019 14:40
Rodzinna tragedia. Troje dzieci znalezionych w zamrażarce
fot. Mike Kuhlman/shutterstock

Do tragedii doszło w miejscowości Live Oak, na Florydzie. Trójka dzieci, z których najmłodsze miało rok, zatrzasnęła się w zamrażarce na podwórku. Kiedy rodzinie udało się otworzyć lodówkę, wszystkie dzieci były już nieprzytomne. Niestety finał tej historii jest dramatyczny. Żadnego z dzieci nie udało się uratować.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Sprawę opisała między innymi gazeta.pl, powołując się na zagraniczne media.

Zobacz także

Trójka dzieci w wieku roku, trzech i sześciu lat bawiła się na podwórku pod okiem mamy jednego z nich lub babci pozostałej dwójki – takie informacje podała między innymi CBS News. Kobieta jednak wróciła na moment do domu w celu skorzystania z toalety.

Zobacz także

To właśnie wtedy wydarzył się dramat. Z bliżej nieokreślonych powodów – prawdopodobnie dla zabawy – dzieci weszły do dużej zamrażarki, która stała nieopodal domu. Lodówka nie była podłączona do elektryczności. Kiedy dzieci weszły do środka, pokrywa się zatrzasnęła.

Dzieci nie oddychały

Po powrocie na podwórko kobieta zauważyła, że nie ma nigdzie bawiących się dzieci. Wraz z pomocą sąsiadki rozpoczęła poszukiwania. Kiedy kobiety otworzyły wieko wielkiej zamrażarki, okazało się, że dzieci już nie oddychały. Na miejscu rozpoczęły resuscytację i zadzwoniły na pogotowie. Takie informacje podało biuro szeryfa hrabstwa Suwannee.

Zobacz także

Kiedy na miejsce przyjechali ratownicy medyczni, walkę o życie dzieci kontynuowano. Niestety bez powodzenia. Cała trójka zmarła.

Jak ustaliła policja, doszło do bardzo nieszczęśliwego i tragicznego w skutkach wypadku. Z racji tej nie ma mowy o usiłowaniu zabójstwa.

RadioZET/gazeta.pl/JZ