Zamknij

Dziwne zachowanie Putina na najnowszym nagraniu. Internauci zwrócili uwagę na jedną rzecz

03.08.2022 14:13

Pojawiły się nowe doniesienia na temat zdrowia Władimira Putina. Internauci zastanawiają się, czy rosyjski dyktator miał udar. Świadczyć o tym miałoby jego zachowanie na jednym z najnowszych nagrań.

Władimir Putin
fot. TASS Host Photo Agency/Associated Press/East News/Ria Kremlin

Nie milkną spekulacje na temat zdrowia Władimira Putina. Gospodarz Kremla od czasu wybuchu wojny w Ukrainie rzadziej pojawia się w przestrzeni publicznej, a internauci coraz skrupulatniej dopatrują się oznak choroby w jego gestach.

Przypomnijmy, podczas jednej z państwowej uroczystości pod rosyjskim przywódcą ugięły się nogi. Z kolei w trakcie jednego ze spotkań prezydent miał trzymać się kurczowo stołu, aby ukryć drżenie rąk.

Niesprawna ręka i nerwowe tiki Putina. Jest nowe nagranie

Nowe wideo opublikowano na Twitterze. Zarejestrowano je podczas obchodów Dnia Marynarki Wojennej Rosji. Tego dnia Putin pojawił się w towarzystwie córki ministra Siergieja Szojgu, która oprowadzała go po terenie muzeum wojskowego w Kronsztadzie.

Na nagraniu widać, że rosyjski prezydent wydaje się mieć problemy z chodzeniem. Lekko utyka, poza tym w ogóle nie porusza prawą rękę. Internauci dopatrzyli się u Putina także tików nerwowych.

W pewnym momencie dyktatora z prawej strony twarzy zaatakowały komary. Odgonił je, używając jednak lewej ręki, a jego gest wyglądał nienaturalnie. Prawa ręka pozostała bezwładna i nieruchoma.

"Pojawiają się nowe spekulacje na temat zdrowia Putina. Na nagraniu chodzi, lekko utykając, najwyraźniej niezdolny do używania prawej ręki (jest praworęczny), a na jego twarzy pojawiają się niewyjaśnione tiki. Czyżby miał udar?" - zastanawiał się internauta.

Przypomnijmy, w ubiegłym tygodniu kanał General SVU na Telegramie doniósł, że Władimir Putin doznał w nocy ataku paniki w obawie o swoje zdrowie. Miał być leczony przez trzy godziny i cierpieć na "silne nudności".

RadioZET.pl