Zamknij

Seksafera w szkole. 25-latka uwiodła chłopca. Potem zgotowała mu piekło

27.10.2021 10:28

25-letnia Fatinah Hossain miała romans z 14-letnim uczniem szkoły podstawowej. Kobieta, która była zatrudniona jako asystentka nauczyciela, nie mogąc pogodzić się z rozstaniem, zaczęła zastraszać młodego chłopca, a później także całą jego rodzinę. Ostatecznie Hossain została skazana na 5 lat i 4 miesiące więzienia.

Seksafera w szkole. 25-latka uwiodła chłopca. Potem zgotowała mu piekło
fot. Screen

Fatinah Hossain skończyła studia z kryminologii globalnej na Uniwersytecie w Roehampton w Londynie. Po zdobyciu wyższego wykształcenia, mając 25-lat, rozpoczęła pracę w jednej z angielskich szkół podstawowych jako asystentka nauczyciela.

Jak czytamy w "Daily Mail" 25-letnia Fatinah nawiązała w szkole romans z 14-letnim uczniem. Nietypowy związek nie trwał jednak zbyt długo i został zakończony przez nastolatka, który zrozumiał, że relacja z dorosłą kobietą nie wróży niczego dobrego. Fatinah nie zaakceptowała tej decyzji i postanowiła zemścić się na chłopcu.

25-latka uwiodła 14-latka i zgotowała mu piekło

Na początku przekonywała 14-latka, że jest z nim w ciąży. Gdy te "argumenty" nie wpłynęły na zmianę decyzji nastolatka, Fatinah zaczęła go zastraszać. W końcu kobieta została aresztowana, bo rodzice chłopca zgłosili sprawę gróźb na policję. W czerwcu 2020 roku Hossain wyszła za wpłaceniem kaucji.

Facebook: Fatinah Hossain
fot.

Facebook: Fatinah Hossain

Nie był to jednak koniec. Kobieta chciała za wszelką cenę wstrzymać proces i zaczęła zastraszać także rodziców 14-latka. Groziła m.in., że wyśle do ich pracodawców kompromitujące ich materiały. Zakładała także fałszywe konta w mediach społecznościowych, aby prześladować rodzinę w internecie.

Działania kobiety obróciły się przeciwko niej. Fatinah Hossain została skazana na 5 lat i 4 miesiące pozbawienia wolności. Decyzją sądu w Brighton została ponadto wpisana na listę przestępców seksualnych.

RadioZET.pl/ Daily Mail/ Mirror