Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Floryda: chciały zabić kolegów i wypić ich krew. Wszystko po to, by być bliżej Szatana

25.10.2018 11:49
xxx wiadomosci

Nastoletnie dziewczynki zaplanowały okrutną zbrodnię, żeby być bliżej Szatana. Dwie uczennice w wieku 11 i 12 lat postanowiły zabić swoich kolegów i wypić ich krew. Do szkoły przyniosły noże, na ofiary czekały w toalecie.

Floryda: chciały zabić kolegów i wypić ich krew. Wszystko po to, by być bliżej Szatana fot. Twitter

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do zdarzenia doszło we wtorek w Bartow Middle School na Florydzie. Jedenastolatka i jej rok starsza koleżanka poszły do szkoły uzbrojone w 4 noże kuchenne, nożyczki i okrągły nóż do pizzy. Schowały się w toalecie i czekały na swoje ofiary.

Jak podaje policja, dziewczynki wpadły na pomysł po obejrzeniu horroru. Ich plan zakładał, że zabiją od 15 do 25 osób. Chciały mieć pewność, że trafią do piekła, by być bliżej Szatana. Ostatecznie postanowiły, że ofiara będzie co najmniej jedna.

Nastolatki zdecydowały, że swoim kolegom poderżną gardła, wypiją ich krew, a następnie poćwiartują ciała i spróbują ludzkiego mięsa. Na koniec zamierzały popełnić samobójstwo, wielokrotnie zadając sobie ciosy nożem.

Makabrycznego planu nie zdążyły zrealizować. Zostały znalezione przez personel szkoły po tym, jak nauczycieli zaniepokoiło, że nie pojawiły się na lekcjach.

Dziewczynki zostały aresztowane i oskarżone m.in. o chęć popełnienia zabójstwa pierwszego stopnia i posiadanie broni. Przebywają w zakładzie dla nieletnich. Prokuratura ma zdecydować, czy będą sądzone jak dzieci, czy jak dorośli.

Do szkoły skierowano dodatkowych pedagogów, którzy będą pracować z uczniami. Do końca tygodnia placówkę mają odwiedzać też policjanci.

RadioZET.pl/Sky News/JŚ

Oceń