Zamknij

Asystentka nauczyciela brała narkotyki z uczniami. Jeden z nich zmarł

09.02.2020 23:09
narkotyki
fot. Shutterstock

20-letnia Marina Deetz, która pracowała w Moon Lake Elementary w New Port Richey na Florydzie jako asystentka nauczyciela, trafiła do więzienia za spożywanie narkotyków z uczniami. Jeden z nastolatków zmarł.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Jak podają lokalne służby, 20-letnia Marina Deetz zaprosiła do swojego domu dwóch nastoletnich uczniów, w wieku 17 i 18 lat, z którymi wcześniej prowadziła lekcje. Chłopcy dali jej kokainę i 50 dolarów. W zamian otrzymali od Deetz fentanyl - substancję używaną jako substytut heroiny. Powoduje ono błogostan, znieczulenie, przyjemne otępienie, rozluźnienie mięśni, rozleniwienie, senność, delikatną euforię, poza tym posiada charakterystyczne dla innych opioidów działanie powodujące odsunięcie wszelkich problemów, uczucie że zło zniknęło.

Zobacz także

Kobieta mieszkała sama, bo jej narzeczony od kilku dni przebywał w więzieniu. Asystentka nauczyciela i jego uczniowie wspólnie spożywali nielegalne substancje w jej mieszkaniu.

Zobacz także

Wszystko wyszło na jaw, gdy jeden z nastolatków zmarł. Mieszanka kokainy i fentanylu okazała się dla niego śmiertelna.

Zobacz także

Podczas przeszukania mieszkania Mariny Deetz, policjanci znaleźli akcesoria służące do przygotowywanie narkotyków. Kobieta została aresztowana.

Zobacz także

To nie jedyne problemy 20-latki z prawem. W październiku 2019 roku została ona oskarżona o włamanie.

RadioZET.pl/ Heavy.com/ Daily Mail