Zamknij

USA: Myślała, że to włamanie. W kuchni znalazła 3-metrowego krokodyla

02.06.2019 20:34
USA: Myślała, że to włamanie. W kuchni znalazła 3-metrowego krokodyla
fot. Departament Policji Clearwater

77-letnia mieszkanka Florydy myślała, że do jej domu włamał się złodziej. Kobieta doznała szoku, gdy w swojej kuchni odnalazła ponad 3 metrowego aligatora. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Do zdarzenia doszło w domu Mary Wischhusen w miejscowości Clearwater na Florydzie. Około godziny 3:30 77-latka usłyszała trzask rozbijanego szkła. Kobieta była pewna, że do jej posiadłości wdarł się złodziej. Gdy zaniepokojona poszła do kuchni, stanęła twarzą w twarz z dużym gadem - donosi CNN

77-latka wróciła do swojej sypialni i zadzwoniła pod numer alarmowy 911. Okazało się, że kobieta nie była jedyną osobą, która powiadomiła władze o aligatorze. Chwilę wcześniej sąsiadka Mary Wischhusen zauważyła gada na ulicy. 

Według Departamentu Policji w Clearwater, ponad trzymetrowy aligator ''włamał się'' do mieszkania 77-latki przez niskie okna w kuchni.

- To cud, że nie przyszedł do mojej sypialni. Jestem wdzięczna wszystkim, którzy mi pomogli - powiedział Mary Wischhusen. Zwierzę trafi do prywatnej farmy aligatorów w Fort Meade na Florydzie.

Zobacz także

RadioZET.pl/CNN 

C