Zamknij

Rekin wgryzł się w brzuch mężczyzny. Przerażające nagranie [WIDEO]

Redakcja
27.09.2017 22:52
Rekin wgryzł się w brzuch mężczyzny. Przerażające nagranie [WIDEO]
fot. screen/YouTube

Makabryczny wypadek w pobliżu Florydy. Mężczyzna został zaatakowany przez małego rekina, który... wgryzł się w jego brzuch. Nagranie z dramatycznie wyglądającego zdarzenia trafiło do internetu. 

Zagłosuj

Czy zabicie zwierzęcia pod ochroną w obronie własnej powinno być karalne?

Liczba głosów:

Erwin Maccarty przez lata zdobywał doświadczenie jako nurek. Mężczyzna ukończył wiele specjalistycznych kursów i nabył uprawnienia płetwonurka. Amerykanin w wolnych chwilach dorabia łowiąc m.in. homary. Niestety jego ostatnia wyprawa w pobliże wyspy Marathon na Florydzie w Stanach Zjednoczonych zakończyła się tragicznie.

Maccarty na głębokości kilku metrów został zaatakowany przez rekina. Mężczyzna zszedł pod wodę, by wyłowić z niej kilkanaście homarów. – Ten ból był przeszywający. Czułem jego zęby w swoim ciele. Nie wiedziałem, co mam robić, zacząłem panikować. Próbowałem go odczepić, ale mi się nie udało, dlatego musiałem zawrócić. To były najgorsze chwile w moim życiu, bo z jednej strony próbowałem odczepić zwierzę, a z drugiej robiłem wszystko, aby się nie utopić. Nie mogłem odczepić go za pomocą obu rąk, ponieważ mógłbym się utopić – relacjonował Maccarty.

Zobacz także

Mężczyźnie udało się dotrzeć na łódź. Tam próbowano udzielić mu pomocy i odczepić zwierzę od jego ciała. Na brzuchu Erwina zaczęło pojawiać się coraz więcej krwi. Jeden z mężczyzn zdecydował się na radykalny krok - odciąć rekina z brzucha mężczyzny. – To, że musiałem zabić zwierzę w ten sposób, było straszne. Życie mojego kolegi było jednak cenniejsze - tłumaczył.

Z informacji udzielonych przez lekarzy ze szpitala, gdzie został przewieziony Maccarty wynika, że nie odniósł żadnych poważnych obrażeń.

RadioZET.pl/Daily Mail/DG