Zamknij

Paryż. Zniszczenia na lotnisku po bójce raperów [WIDEO]

Redakcja
01.08.2018 17:56
Francja. Bójka raperów na podparyskim lotnisku
fot. Rio Lopez/Twitter

Trzynaście osób zostało zatrzymanych po bójcie, która wybuchła pomiędzy dwoma raperami na podparyskim lotniskiem Orly. Po starciu członków zespołów obu muzyków władze portu liczą straty, a incydent spowodował opóźnienia w lotach.

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Jak podała francuska telewizja BFM TV, do zdarzenia doszło po godz. 15 w hali odlotów numer 1 lotniska Orly. Bójka wybuchła pomiędzy dwoma francuskimi raperami Boobą i Kaarisem.

Zobacz także

Hala odlotów była wypełniona turystami, kiedy muzycy i towarzyszący im członkowie zespołów rzucili się na siebie z pięściami. W mediach społecznościowych opublikowano filmy i zdjęcia pokazujące wybuch przemocy pomiędzy zwaśnionymi muzykami. 

Jak dodała BFM TV, agresywnych mężczyzn udało się powstrzymać dopiero, gdy interweniowała policja i straż graniczna. Zdaniem francuskiej telewizji po incydencie, zatrzymano 13 osób w tym Booba i Kaarisa.

Zobacz także

Władze lotniska Orly poinformowały, że z powodu bójki zostały zniszczone m.in. meble w hali odlotów. Hala odlotów została tymczasowo zamknięta, co spowodowało opóźnienia w lotach.

Jak zaznaczyło "Le Figaro", raperzy od dłuższego czasu nie darzą się sympatią i wzajemnie się wyzywali m.in. w mediach społecznościowych.

Zobacz także

RadioZET.pl/BFM TV/PTD