Zamknij

Makabra na komisariacie. 38-latek przyniósł worek z przerażającą zawartością

14.01.2022 15:49
makabryczna torba
fot. Shutterstock

Przed żandarmerią w miejscowości Fréjus we Francji stawił się 38-letni mężczyzna z tajemniczą torbą. Jak poinformowały służby, w środku znajdowała się ludzka głowa i męskie genitalia. Wiadomo, że mężczyzna znajdował się już w policyjnych aktach.

Makabryczne zdarzenie w miejscowości Fréjus we Francji. Jak donoszą lokalne media, przed tamtejszą żandarmerią zjawił się 38-letni mężczyzna z tajemniczą torbą. Okazało się, że dzień wcześniej dokonał on przerażającej zbrodni.

W torbie, którą przyniósł na posterunek 38-latek, znajdowała się odcięta ludzka głowa i męskie genitalia. Mężczyzna przyznał, że zabił swojego kolegę. Motywy, jakimi się kierował wciąż jednak pozostają tajemnicą.

Makabra na komisariacie. 38-latek przyniósł odciętą głowę i genitalia

Po zgłoszeniu, żandarmi udali się do mieszkania sprawcy, bo to tam miało dojść do zabójstwa. Mundurowi na miejscu zastali żonę zamordowanego mężczyzny. Świadkowie twierdzą, że w dniu zabójstwa w budynku było słychać głośne krzyki. Nad rozwiązaniem sprawy będą pracować śledczy z Tulonu. 38-latek ma zostać poddany m.in. badaniom psychiatrycznym.

Policja nie ujawniła szczegółów śledztwa. Wiadomo jednak, że sprawca znajdował się już w policyjnych aktach w związku z jego kryminalną przeszłością.

Zgodnie z prawem mężczyźnie za zabójstwo grozi do 30 lat pozbawienia wolności. W zależności od okoliczności, kara więzienia może być nawet dożywotnia.

RadioZET.pl/ Le Figaro/ Var-Matin

C