Zamknij

Tragiczny finał gry erotycznej. 35-latek powiesił się na oczach kolegi

27.11.2019 16:49
Czat
fot. Elnur/easyfotostock/Eastnews, zdj. ilustracyjne

Nie żyje 35-latek z Trydentu, który w zeszłą sobotę powiesił się na pasku we własnym mieszkaniu. Chwilę wcześniej wraz z 65-latkiem z Bolonii rozmawiali przez Skype, angażowali się również w grę erotyczną – podają włoskie media. Służby wyjaśniają kulisy śmierci, przesłuchały już jego wirtualnego kompana. 

Chcesz śledzić takie informacje na bieżąco? Dołącz do grupy Kronika kryminalna Radia ZET na Facebooku

Kuriozalne kulisy śmierci 35-latka z Trydentu. „Coriere della Sera” pisze, że mężczyzna powiesił się na pasku w swoim mieszkaniu. Do zdarzenia doszło w mieszkaniu ofiary.

35-latek grał chwilę wcześniej w grę erotyczną online wespół z 65-latkiem z Bolonii. Starszy z mężczyzn stracił kontakt ze współgraczem. Przeczuwał się dzieje się coś niepokojącego – obaj widzieli się na komputerach przez komunikator Skype.

Zobacz także

Mieszkaniec Bolonii zaalarmował policję i karabinierów. Był przekonany, że jego kompan z gry popełnił samobójstwo wieszając się w domu. Problem w tym, że nie był w stanie wskazać konkretnego adresu.

Służby szybko rozwiązały problem. Po adresie IP komputera dotarły do mieszkania 35-latka. Zastały w nim mężczyznę powieszonego na pasku zamocowanym do sufitu.

Zobacz także

Służby zbadały zawartość czatu między graczami. 65-latek nie usłyszał zarzutów podżegania do śmierci. Traumatyczny widok zapamięta jednak na zawsze…

RadioZET.pl/Coriere della Sera/Bologna.repubblica.it/