Zamknij

Zgwałcili kobietę w toalecie supermarketu. Policja schwytała czterech Marokańczyków

Redakcja
28.10.2017 22:03
Zgwałcili kobietę w toalecie supermarketu. Policja schwytała czterech Marokańczyków
fot. Pixabay

Czterej Marokańczycy zaatakowali i zgwałcili kobietę w toalecie supermarketu w Puerto Rico na wyspie Gran Canaria. Po żmudnym śledztwie udało się aresztować seksualnych przestępców. 

Do zdarzenia doszło 26 grudnia 2016 roku. Z nagrań monitoringu zdobytych przez służby wynika, że turysta została trzykrotnie zaatakowana w toalecie na zapleczu supermarketu. Kobieta składając zeznania była pewna, że zgwałcono ją tylko raz.

''Gdy napadnięta leżała nieprzytomnie na ziemi, pojawiło się trzech mężczyzn. Wykorzystali sytuację. Jeden po drugim, zaczęli ją gwałcić. Ostatecznie, pozostawiona leżała na ziemi blisko godzinę. Wówczas pojawił się piąty, nadal poszukiwany mężczyzna. Jemu faktycznie wielokrotnie zgwałcona zdołała się wymknąć - pisze dziennik ''El Pais''. 

Zobacz także

Funkcjonariuszom po wielomiesięcznym śledztwie udało się zatrzymać czterech z pięciu gwałcicieli. Jak informują media, bandyci pochodzą z Maroka, a na Wyspach Kanaryjskich przebywali nielegalnie.

''Aresztowani mają od 26 do 32 lat. Podano tylko ich narodowość oraz inicjały. Postawiono już im zarzuty. Policja szuka jednej osoby'' - czytamy.

RadioZET.pl/El Pais/DG