Zamknij

Śmierć 28-letniego Polaka w Grecji. Wraz z żoną miał wypadek quada

Redakcja
04.05.2019 19:01
Grecja. Nie żyje 28-letni Polak po wypadku quada. Jego żona trafiła do szpitala
fot. vivooo/Shutterstock (ilustracyjne)

Tragiczny wypadek na greckiej wyspie Zakintos. 28-latek zmarł, a jego żona trafiła do szpitala po tym, jak z nieznanych przyczyn zderzyli się z samochodem. Zdaniem innych polskich turystów mężczyzna miał pierwszy raz prowadzić quadem.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

Według portalu Neaselida.gr, do tragicznego wypadku doszło na drodze pomiędzy miejscowościami Zakintos a Volimes, niedaleko wsi Agios Kirikas. 

Kierowany przez 28-letniego Polaka czterokołowy quad z nieznanych przyczyn zderzył się z innym samochodem. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala, gdzie zmarł.

Zobacz także

Hospitalizowana również była 28-letnia żona Polaka, która w stanie krytycznym trafiła pod opiekę lekarzy. 

- Wczoraj po południu dwójka młodych osób, z którymi przybyliśmy na Zakynthos, wypożyczyła quada (...) Mężczyzna, który nim kierował, miał podobno pierwszy raz w życiu jechać takim pojazdem. Dzisiaj rano dowiedzieliśmy, że mieli wypadek - powiedział pan Marek, jeden z członków grupy polskich turystów, w rozmowie z portalem WP.pl.

Turyści pojechali na grecka wyspę z biurem podróży Tui. Powołując się na nieoficjalne informacje portal podał, że żona zmarłego Polaka miała zmiażdżoną jedną z nóg i lekarze mieli ją amputować. 

Zobacz także

RadioZET.pl/WP.pl/PTD