Zamknij

Gwałt w Rimini. Policja ujawnia nagrania z monitoringu [WIDEO]

Redakcja
03.09.2017 16:40
Gwałt w Rimini. Policja ujawnia nagrania z monitoringu [WIDEO]
fot. screen/Twitter

Włoska policja opublikowała nagrania z miejskiego monitoringu w Rimini. Widać na nich sprawców gwałtu na Polce i napaści na jej partnerze. Mężczyźni spokojnie spacerują po mieście. 

Sprawa napadu na polską parę w Rimini. Wszystkie informacje na RadioZET.pl

Na Twitterze włoskiej policji opublikowano nagranie z monitoringu miejskiego w Rimini. Wideo pochodzi z 26 sierpnia, a więc z dnia, w którym doszło do tragicznych wydarzeń na plaży we włoskim kurorcie. Nagranie zostało zarejestrowane z kilku kamer od około 3:26 do kilku minut po godzinie 4 nad ranem.

Gwałciciele w rękach policji 

Włoska policja aresztowała w nocy z soboty na niedzielę czwartego, ostatniego poszukiwanego sprawcę napadu na polskich turystów w Rimini. Ukrywał się on na stacji kolejowej w tym mieście.

W sobotę na posterunek dobrowolnie zgłosili się dwaj bracia, Marokańczycy, w wieku 15 i 16 lat, a kilka godzin policja aresztowała 17-letniego Nigeryjczyka. Początkowo media podawały, że był to obywatel Konga.

Atak na plaży w Rimini

W nocy z 25 na 26 sierpnia banda ta napadła na plaży w Rimini na parę polskich turystów. Młoda kobieta została zgwałcona, a jej partner dotkliwie pobity.

Tej samej nocy grupa ta zaatakowała też i zgwałciła transseksualistę z Peru.

RadioZET.pl/PAP/DG