Zamknij

Luksusowy hotel w Hamburgu nie przenocuje Donalda Trumpa

Redakcja
12.04.2017 12:06
Luksusowy hotel w Hamburgu nie przenocuje Donalda Trumpa
fot. Wikipedia

Uznawany za wizytówkę Hamburga luksusowy hotel Vier Jahreszeiten nie zamierza gościć w swoich progach Donalda Trumpa. Amerykański prezydent miał nocować w pięciogwiazdkowym hotelu podczas lipcowego szczytu G20, który odbędzie się w Niemczech.

O rozdźwięku między niemieckim hotelem a amerykańską delegacją napisał lokalny dziennik „Hamburger Abendblatt”.

Tylko w Radiu ZET. Zobacz niepublikowane dotąd zdjęcia wykonane przez Rosjan po katastrofie smoleńskiej.

Do tej pory ani Amerykanie, ani Niemcy nie skomentowali rzekomych kłopotów. Pojawiają się jednak pomysły umieszczenia Donalda Trumpa w hotelu Adlon w Berlinie i przewożenie go na spotkania szczytu G20 helikopterem. W swoich rozważaniach mają kierować się względami bezpieczeństwa.

"Hamburger Abendblatt" podkreśla, że władze policyjne życzą sobie, by wszyscy szefowie delegacji mieszkali w śródmieściu Hamburga. 

Hotel Vier Jahreszeiten leży w ścisłym centrum miasta i cieszy się wysoka renomą. Najtańsze stawki za noc w tym luksusowym miejscu zaczynają się od 450 euro. Niewątpliwie wypadnięcie ze stawki Vier Jahreszeiten to szansa na zysk i dobra wiadomość dla innych hotelarzy. 

Wypełnij PIT-a za darmo i pomóż Fundacji Radia ZET

G20 to grupa złożona z 19 państw i Unii Europejskiej, która spotyka się raz do roku. Należą do niej najszybciej rozwijające się gospodarki świata.

RadioZET.pl/KM