Zamknij

Hindus wymyślił porwanie samolotów, aby nie lecieć z kochanką na wakacje

Redakcja
27.04.2017 10:55
Hindus wymyślił porwanie samolotów, aby nie lecieć z kochanką na wakacje
fot. Policja Hajdarabad

Policjanci w Hajdarabad na południu Indii zatrzymali Motaparthi Vamshi Krishnę, który podając się za kobietę wymyślił porwanie kilku samolotów, bo nie chciał lecieć z kochanką na wakacje. Został namierzony przez monitoring w kawiarence internetowej. Grozi mu 5 lat więzienia.

Krishna mając żonę i dziecko wdał się w przelotny romans. Nieco inaczej traktowała tę relacje jego poznana w internecie kochanka, która po pewnym czasie zaczęła domagać się wspólnych wakacji w Bombaju i na Goa. Hindus nie miał na to pieniędzy, jednak nie chcąc tracić w jej oczach puścił wodzę swojej kreatywności. I się zaczęło...

Podał się za kobietę

Pracujący na co dzień w biurze podróży 32-latek wysłał nowej ukochanej podrobiony bilet na samolot do Bombaju. Następnie z fałszywego adresu mailowego, podając się za kobietę, napisał wiadomość do miejscowego komisariatu policji z informacją, że podsłuchał 6 muzułmanów, którzy rzekomo planowali porwanie kilku samolotów na lotniskach w Bombaju, Chennai i Hajdarabadzie, czyli dokładnie tam, gdzie miał startować i lądować z wakacji ze swoją kochanką.

Policjanci sprawdzili numer IP komputera z którego otrzymali wiadomość. Ślad prowadził do jednej z kawiarenek internetowych, gdzie po przejrzeniu zapisu z kamer, bez problemu znaleźli Krishnę.

Nie miał pieniędzy na wakacje

Mężczyzna mówił, że nie miał pieniędzy na wakacje. Chciał zrobić dobre wrażenie kupując swojej kochance bilet na podróż, która nie odbyłaby się nie z jego winy. Teraz kreatywny Hindus, poza żoną i kochanką, będzie musiał wytłumaczyć się przed sądem. Za to, co zrobił, grozi mu nawet 5 lat więzienia.

RadioZET.pl/Fly4Free.pl/Metro.co.uk/strz