Zamknij

25-latka wyszła za mąż za 87-letniego emeryta. Ta historia chwyta za serce

Redakcja
20.03.2018 19:56
25-latka wyszła za mąż za 87-letniego emeryta. Ta historia chwyta za serce
fot. East News

Historia Fu Xuewei z Chengdu w Chinach obiegła świat. 25-latka stanęła na ślubnym kobiercu ze swoim 87-letnim przybranym dziadkiem.

Fu Xuewei straciła rodziców i będąc dzieckiem, trafiła pod opiekę pary seniorów. Przybrany dziadek wychował ją jak swoje dziecko i z biegiem lat narodziła się między nimi wielka przyjaźń. W ostatnim czasie 87-latek podupadł na zdrowiu. Problemy nasilają się z każdym tygodniem.

62 lata różnicy

Fu kocha swojego dziadka tak bardzo, że wytatuowała sobie jego wizerunek na ramieniu. — Chcę, aby kiedyś moje dzieci widziały, jak wyglądał — mówiła. Senior zwierzył się jej, że jego największym marzeniem jest zobaczenie jej w sukni ślubnej przy ołtarzu. 25-latka postanowiła zrobić, co w jej mocy, by to zrealizować.

Spełniła największe marzenie dziadka

Z racji tego, że Chinka nie miała dookoła siebie żadnego kandydata, który nadawałby się na męża, postanowiła… poprosić o rękę swojego przybranego dziadka. Mówiła mu, że musi się zgodzić, bo już wcześniej zarezerwowała sesję u fotografa i kupiła białą suknię. Emeryt zgodził się, mówiąc, że to jego najlepszy prezent, jaki dostał.

Zdjęcia szczęśliwej „młodej pary”:

Zobacz także

RadioZET.pl/Fakt24.pl/strz