Zamknij

Makabryczna zbrodnia. Twierdzi, że zabił matkę i razem z psem zjadał jej ciało [WIDEO]

Redakcja
24.02.2019 12:43
Hiszpania
fot. Twitter/Policia Nacional

Makabrycznej zbrodni miał dokonać 26-latek zatrzymany przez hiszpańską policję. Mężczyzna podejrzewany jest o zabójstwo własnej matki, której ciało w kawałkach znaleziono w jego domu. On sam twierdzi, że jest kanibalem. 

O sprawie pisze wprost.pl, powołując się na doniesienia hiszpańskiego dziennika "El Pais". Policję zaalarmowała przyjaciółka 66-letniej mieszkanki Madrytu, z którą od dłuższego czasu nie było kontaktu. Gdy funkcjonariusze dotarli do mieszkania kobiety, otworzył im jej syn.

26-latek od razu przyznał się do zabójstwa swojej rodzicielki, jednocześnie szczegółowo relacjonując przebieg zbrodni. Z jego opowieści wynika, że po zabiciu kobiety, poćwiartował jej ciało na bardzo drobne kawałki, które ukrył w pojemnikach i szafkach (znalazła je potem policja). Powiedział również, że regularnie je zjadał, karmiąc nimi także własnego psa. 

Zobacz także

Jak wynika z informacji hiszpańskich mediów, policja na razie nie zaprzeczyła ani nie potwierdziła tych rewelacji. Wiadomo, że mężczyzna był w przeszłości leczony psychiatrycznie, a także wielokrotnie notowany, głównie za znęcanie się nad matką (według rozmówców "El Pais", często miałą siniaki na ciele i szukała pomocy u sąsiadów). 

RadioZET.pl/wprost.pl/MP