Zamknij

Horror w Hiszpanii. Turystka brutalnie zgwałcona na plaży nudystów

08.09.2020 14:37
Hiszpania, Mazarron
fot. Shutterstock.com

Turystka zaatakowana na hiszpańskiej plaży nudystów. Dramat rozegrał się, gdy 52-latka opalała się nad wodą niedaleko kurortu Mazarrón w Murcji, w południowo-wschodniej części kraju. Sprawca pobił ją, zgwałcił, a następnie okradł.

Hiszpańska policja poszukuje napastnika, który napadł na 52-letnią turystkę. Do ataku doszło 29 sierpnia, w biały dzień, w wyludnionej części wybrzeża popularnej wśród naturystów.

Kobieta zamierzała skorzystać z kąpieli słonecznej, wcześniej jednak postanowiła ochłodzić się w morzu. Wtedy padła ofiarą agresora.

Zobacz także

Hiszpania. Turystka zgwałcona na plaży dla nudystów

Jak informuje "The Sun", mężczyzna zaatakował kobietę, kiedy ta zbliżyła się do wody. 52-latka zaczęła krzyczeć, jednak w pobliżu nikogo nie było. W końcu wołanie o pomoc usłyszała para idąca wzdłuż wybrzeża.

52-latka z licznymi obrażeniami trafiła do szpitala. Według relacji poszkodowanej napastnik popchnął ją na kamienie, pobił, a następnie zgwałcił. Po wszystkim ukradł 52-latce portfel oraz telefon komórkowy. Uciekł, kiedy na miejsce dotarli świadkowie zdarzenia.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe oraz policję. Zarówno poszkodowana, jak i świadkowie zeznali, że sprawcą gwałtu był około 30-letni mężczyzna, prawdopodobnie pochodzenia północnoafrykańskiego, ubrany w czapkę, krótkie spodenki i brązową koszulkę. Dotychczas funkcjonariuszom nie udało się go namierzyć.

Zobacz także

RadioZET.pl/"The Sun"/"La Verdad"