Zamknij

Szokujące sceny w parku. Robili wspólne zdjęcia, potem rozpętało się piekło

12.08.2022 15:32

Dozór policji i zakaz zbliżania się do ofiary nałożył sąd na 52-latka, który w Walencji brutalnie zaatakował kobietę w parku, a następnie chciał ją utopić w fontannie. Na krótko przed próbą zabójstwa oboje robili sobie wspólne zdjęcia.

Chciał utopić kobietę w fontannie w akcie zemsty
fot. screen Canal-denuncias-e-información/Facebook

Szokujące sceny w parku w Walencji. Jak relacjonuje serwis gazety "El Mundo", dramat rozegrał się we wtorek 9 sierpnia, a wydarzenia nabrały kryminalnego charakteru z zupełnie błahej sytuacji.

Czytamy, że para się znała i robiła sobie na terenie fontanny wspólne zdjęcia. Następnie poprosili przechodnia, by ten zrobił im fotografię. Przechodzień wziął jednak smartfon z aparatem i uciekł.

Szokujące sceny w parku. Chciał ukarać kobietę topiąc ją w fontannie

Mężczyzna oskarżył kobietę o jej zmowę z przechodniem, który ukradł mu aparat. Wtedy postanowił brutalnie ją ukarać.

Hiszpańskie media relacjonują, że mężczyzna chwycił kobietę za głowę i kilka razy siłą zanurzył w fontannie, by ją utopić. W pewnym momencie dwie osoby postronne zareagowały na próbę utopienia. Zbliżyły się do agresora, a jedna z nich uderzyła mężczyznę w twarz, powodując obrażenia głowy.

Na miejsce przyjechała policja, a mężczyzna, która podtapiał kobietę, został zatrzymany. Oboje trafili tego dnia do szpitala. Dziennik "El Mundo" podał, że sąd zdecydował w piątek 12 sierpnia o zastosowaniu wobec mężczyzny "jedynie" dozoru służb oraz zakazu zbliżania się do poszkodowanej. Sprawa prowadzona jest w kierunku usiłowania zabójstwa.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Elmundo.es/Elconfidencial.com