Zamknij

Polak zepchnięty z nabrzeża w Holandii. "Spadł z 5 metrów"

23.11.2021 14:38
napaść na Polaka w Holandii
fot. Shutterstock.com/Twitter.com/DenBoschNL

Polak został zepchnięty z nabrzeża w Den Bosch w Holandii. Mężczyzna trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami. Sprawca został aresztowany.

Do incydentu doszło w niedzielę około 18.30. 40-latek został aresztowany po tym, jak zepchnął innego mężczyznę z wysokiego nabrzeża na skrzyżowaniu Buitenhaven-Visstraat w Den Bosch w Holandii.

Holandia. Zepchnął Polaka z nabrzeża. Sprawca aresztowany

42-latek, który okazał się Polakiem, spadł z wysokości 5 metrów na chodnik. Został poważnie ranny. Rzecznik policji powiedział w poniedziałek rano, że nie ma informacji o stanie zdrowia poszkodowanego. Polak nie złożył zeznań w sprawie napaści.

Wiadomo, że obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. - Wygląda na to, że doszło do kłótni – powiedział rzecznik. Sprawa będzie przedmiotem dalszego śledztwa.

Jak informuje portal bd.nl, na skrzyżowaniu, na którym doszło do incydentu, często gromadzą się ludzie w kryzysie bezdomności. Od czerwca 2018 roku na tym obszarze obowiązuje zakaz spożywania alkoholu. Po skargach mieszkańców porządku w tym miejscu pilnuje ochroniarz, który zachęca bezdomnych do podjęcia pracy.

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/bd.nl