Zamknij

Polak uprawiał seks ze skrzynką na listy. Robił to obok komisariatu policji

05.02.2020 12:40
Holandia
fot. Shutterstock

Holenderska policja aresztowała polskiego obywatela za nieobyczajne zachowanie w miejscu publicznym. Mężczyzna miał... masturbować się symulując stosunek seksualny ze skrzynką na listy przy komisariacie. 

Chcesz otrzymywać więcej takich informacji? Śledź Kronikę Kryminalną Radia ZET na Facebooku

Historia opisana przez portal mojaniderlandia.pl (powołującego się w na relacje holenderskich mediów), wydarzyła się 1 lutego w Venlo - 100-tysięcznym mieście w Limburgii, rejonie w południowej Holandii (blisko granicy z Niemcami). 

Zobacz także

Polak (którego personaliów nie podano do wiadomości publicznej) został zatrzymany po tym, jak złapano go na nieobyczajnym zachowaniu w bezpośrednim sąsiedztwie komisariatu policji. Nago masturbował się on bowiem z użyciem... skrzynki na listy. Nawet w obecności policjantów nie był w stanie powstrzymać się od dotykania swoich miejsc intymnych.

Jak podaje portal, to nie pierwszy raz, gdy służby interweniowały w przypadku Polaka. Wcześniej zatrzymywano go m.in. za akty wandalizmu w supermarkecie oraz atak na funkcjonariuszy. 

Zobacz także

Miejscowa policja podejrzewa, że z jakiegoś powodu mężczyzna mógł szukać schronienia w policyjnej celi, co mogło być przyczyną prowokacyjnych zachowań z jego strony, które - czego musiał być świadomy - musiały spowodować reakcję ze strony mundurowych. 

RadioZET.pl/mojaniderlandia.pl