Zamknij

Horror na plaży w Grecji. Turysta znaleziony martwy na leżaku

18.07.2022 14:33
Plaża
fot. ilustracyjne. Shutterstock

54-letni turysta z Wielkiej Brytanii został znaleziony martwy na leżaku na greckiej wyspie Kreta. Na zwłoki mężczyzny natknęli się plażowicze, którzy początkowo myśleli, że Brytyjczyk opala się na słońcu. 

Do dramatu na popularnej plaży w miejscowości wypoczynkowej Stalida na Krecie doszło w sobotni (16 lipca) wieczór. Plażowicze wypoczywający na greckiej wyspie zwrócili uwagę, że jeden z mężczyzn od wielu godzin leży nieruchomo na leżaku. Gdy zdali sobie sprawę, że jest on nieprzytomny, natychmiast wezwali służby.

Kreta, Grecja. Turysta znaleziony martwy na leżaku

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego przeprowadził resuscytację krążeniowo-oddechową, ale bez powodzenia54-letni turysta został przetransportowany do szpitala uniwersyteckiego w Heraklionie. Lekarze stwierdzili zgon mężczyzny. 

Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że Brytyjczyk przebywał na słońcu bez przerwy przez kilka godzin. Tożsamość mężczyzny nie została jeszcze ujawniona. Zwłoki 54-latka zostały zabezpieczone do sekcji zwłok, która wyjaśni okoliczności śmierci. 

NAPISZ DO NAS

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś intrygującego lub bulwersującego? Chcesz, żebyśmy opisali ważny problem? Napisz do nas! Informacje, zdjęcia i nagrania możesz przesłać nam na informacje@radiozet.pl.

RadioZET.pl/Metro.co.uk

C