Zamknij

Uznał Trumpa za boga. Postawił dla niego ołtarzyk i codziennie się do niego modli

Redakcja
27.06.2018 16:28
Hindus modli się do Trumpa
fot. Ruptly

Donald Trump odniósł sukces w biznesie i w polityce. Teraz do CV może dopisać jeszcze awans do statusu bóstwa. Pewien mężczyzna uznał prezydenta USA za boga i konsekwentnie odprawia dla niego rytuały i wznosi do niego modły.

Chociaż w USA władza Donalda Trumpa kończy się na pieniądzach i polityce, to w Indiach przekroczyła już barierę metafizyki. Jeden z mieszkańców uznał prezydenta Stanów Zjednoczonych za... boga.

– Moja rodzina i ludzie w wiosce mówią, że jestem szalony. Raz zasugerowali, że powinienem odwiedzić lekarza. Odpowiedziałem, że nie potrzebuję pomocy, może oni powinni o tym pomyśleć. Trump jest moim bogiem i nie obchodzi mnie, co mówią inni – mówi 31-letni Bussa Krishna i deklaruje, że odprawia dla prezydenta USA tradycyjne hinduskie modły.

Zagłosuj

Czy Trump sprawdza się jako prezydent?

Liczba głosów:

–  Widząc go modlącego się ciągle przed zdjęciem Trumpa, rodzice opuścili dom i zamieszkali u krewnych. Nawet wtedy nie przestał czcić Trumpa. Gdziekolwiek idzie, zawsze nosi ze sobą zdjęcie Trumpa. Do sklepu, na pole. Wszędzie – opowiada jedna z mieszkanek wioski.

Zobacz też:

RadioZET.pl/Ruptly/maal