Zamknij

Prawdziwe Girl Power! Uczennice z Indii wyciągnęły autobus z błota

Redakcja
28.04.2017 11:21
Prawdziwe Girl Power! Uczennice z Indii wyciągnęły autobus z błota
fot. Twitter

Dziewczyny mają krzepę! Pokazały to uczennice z indyjskiego stanu Manipur. Kiedy autobus szkolny zakopał się w błocie i nie mógł ruszyć dalej, dziewczyny postanowiły... same wciągnąć go pod górę. 

Wszyscy, którzy uważają, że feminizm kończy się, kiedy trzeba wnieść lodówkę na 4. piętro, powinni zobaczyć determinację i skuteczność uczennic z północno-wschodniej prowincji Indii.

W wyniku silnych opadów deszczu i kiepskich warunków na drodze, autobus wiozący uczennice zakopał się w błocie i nie mógł ruszyć dalej. Sytuację komplikował fakt, że poruszał się on po wzgórzu. Dziewczyny niewiele myśląc stworzyły "ludzki łańcuch" i podjęły próbę wydostania kół pojazdu i w efekcie wciągnięcia go pod górę. 

Zdjęcie szybko obiegło sieć. Oprócz podziwu wyrażanego dla zapału dziewczyn, internauci nie omieszkali skomentować fatalnych warunków drogowych. Tym bardziej, ze trasa autobusu biegła w okolicy popularnego wśród turystów jeziora Loktak. "Jak to możliwe, że rząd nie zainteresował się zbudowaniem w tak popularnym miejscu porządnej drogi" - dziwią się jeden z komentujących internautów. 

RadioZET.pl/KM