Poruszający moment w TV. Powiedziała na żywo o śmierci męża

10.04.2017 10:48

Supreet Kaur, 28-letnia dziennikarka indyjskiej telewizji IBC-24, podczas emitowanego na żywo programu informacyjnego relacjonowała wypadek samochodowy, w którym – jak się okazało – zginął jej mąż. Kobieta wykazała się niezwykłym spokojem.

Poruszający moment w TV. Powiedziała na żywo o śmierci męża fot. YouTube

Z informacji, które dostała do przeczytania wynikało, że w wypadku zginęło trzech z pięciu mężczyzn, którzy jechali samochodem marki Renault Duster. Kobieta zdawała sobie sprawę z tego, że tym samym czasie jej mąż podróżował właśnie takim autem razem z czterema kolegami – i to w okolicach, w których doszło do tragedii.

Kobieta zorientowała się, że to samochód jej męża brał udział w wypadku. Mimo to postanowiła kontynuować prowadzenie programu. Po jego zakończeniu wybiegła ze studia telewizyjnego i zadzwoniła na policję. Funkcjonariusze potwierdzili najgorszy dla niej scenariuszu. Jak przyznali później producenci programu, wiedzieli oni, że chodzi o męża kobiety, jednak nie chcieli sami przekazywać jej tych informacji. Stwierdzili, że brakowało im odwagi.

RadioZET.pl/SI

Oceń